E-mail adressen team

email2

Lieneke Schuurs, locatiecoördinator en Intern Begeleider, aanwezig op maandag t/m woensdag
lieneke.schuurs@gearhing.net

Ellen Wildeboer, leerkracht groep 6/7
aanwezig op dinsdag t/m vrijdag
ellen.wildeboer@gearhing.net

Geiske van der Ploeg, leerkracht groep 5/6
aanwezig op maandag t/m woensdag
geiske.van.der.ploeg@gearhing.net

Jellie Osinga, leerkracht groep 1/2
aanwezig op maandag en dinsdag
jellie.osinga@gearhing.net

Lena van der Meulen, leerkracht groep 5/6 en RT
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
lena.van.der.meulen@gearhing.net

Lisanne Hoogstra, leerkracht groep 7/8 en 2/3
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
lisanne.hoogstra@gearhing.net

Mathilda Hoogeveen, leerkracht groep 2/3
aanwezig op maandag t/m woensdag
mathilda.hoogeveen@gearhing.net

Monika Deden, leerkracht groep 4
aanwezig op maandag t/m woensdag
monika.deden@gearhing.net

Rixt Bootsma, leerkracht groep 7/8
aanwezig op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
rixt.bootsma@gearhing.net

Sonja Stegenga, leerkracht groep 6/7 en groep 4
aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag
sonja.stegenga@gearhing.net

Sytske Pruiksma, leerkracht groep 1/2
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
sytske.pruiksma@gearhing.net

Greetje Veenstra, directeur onderwijsteam 6, werkdagen maandag t/m donderdag
greetje.veenstra@gearhing.net

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6
ria.jongstra@gearhing.net

Attje Jansen, administratie onderwijsteam 6, werkzaam op dinsdag of vrijdag
administratie.hazzeleger@gearhing.net