E-mail adressen team

email2

Lieneke Schuurs, locatiecoördinator en Intern Begeleider, aanwezig op maandag t/m woensdag
lieneke.schuurs@gearhing.net

Ellen Wildeboer, leerkracht
ellen.wildeboer@gearhing.net

Geiske van der Ploeg, leerkracht
geiske.van.der.ploeg@gearhing.net

Jellie Osinga, leerkracht
jellie.osinga@gearhing.net

Lisanne Hoogstra, leerkracht
lisanne.hoogstra@gearhing.net

Mathilda Hoogeveen, leerkracht
mathilda.hoogeveen@gearhing.net

Monique Deden, leerkracht
monica-deden@gearhing.net

Rixt Bootsma, leerkracht
rixt.bootsma@gearhing.net

Sonja Stegenga, leerkracht
sonja.stegenga@gearhing.net

Sytske Pruiksma, leerkracht
sytske.pruiksma@gearhing.net

Greetje Veenstra, directeur onderwijsteam 6, werkdagen maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
greetje.veenstra@gearhing.net

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6
ria.jongstra@gearhing.net

Attje Jansen, administratie onderwijsteam 6, vaste werkdag 't Hazzeleger dinsdag eens in de veertien dagen
administratie.hazzeleger@gearhing.net